we are the best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
we are the best

www.hofman.blog.com.mk www.kolekcioner.piczo.com
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Malku Politika

Go down 
2 posters
AuthorMessage
AlexHofman

AlexHofman


Number of posts : 140
Age : 37
Registration date : 2008-04-01

Malku Politika Empty
PostSubject: Malku Politika   Malku Politika EmptySat Apr 05, 2008 2:19 pm

Eh taa politika ima samo edno nesto sto e posilno od nea toa e ZENATA a ako ima pa ZENA VO POLITIKATA togas e mnogu OPASNO za site okolu zenata mislam i sto se zanimavaat so politika.
Sega momentalno e aktuelno Nato Bukurest isamitot na koj ne ja primija Makedonija, iako jas mislam deka ke ni bide mnogu podobro bez Nato. i mislam deka naseto ime i nacionalnost netreba da si ja prodademe zosto nekoja drzavicka koj bila porano MAKEDONSKA saka da ne prkrsti da ne uslovuva za da bideme del od NATO ne ni treba i toa Nato nie ke pomine i bez nato kako i dosega. jas mislam deka imeto i nacionalnosta makedonci i makedonski gragani nesmeeme da ja prodademe. Pa ajde kazete i vie nesto vo vrska so ova ili nekoja druga politika da ja sredime da ja doterame malku kako nas ni odgovara
Back to top Go down
Dark_Elf-F

Dark_Elf-F


Number of posts : 105
Age : 36
Location : Kavadarci
Registration date : 2008-04-04

Malku Politika Empty
PostSubject: Re: Malku Politika   Malku Politika EmptySat Apr 05, 2008 3:16 pm

Eh za ova zena ako imalo vo politika....mislam bez navredi zensko sum aj aj lol!
A za toa deka ni e podobro bez NATO mislam deka gresis do negde tocno deka imeto i integritetot na drzavata mnogu poveke treba da ni znacat no ke bese dobra rabota ako vlezevme vo NATO no ne po cena na imeto ili nacionalnosta tuka te podrzuvam
Back to top Go down
 
Malku Politika
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
we are the best :: OpStO-
Jump to: